24 Σεπ 2012

ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΜΕ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

Στην τελική… ευθεία για την έναρξη του πρωταθλήματος της Δ’ Εθνικής μπήκαμε από την Δευτέρα (24/9) μετά την διεξαγωγή της κλήρωσης των ομίλων της κατηγορίας.

Το μεσημέρι της Δευτέρας, στα γραφεία της ΕΠΟ διενεργήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της τέταρτης τη τάξει εθνικής κατηγορίας και φέρνει την ομάδα μας αντιμέτωπη με τα Γρεβενά Αεράτα στο Δημοτικό Γήπεδο Γρεβενών στις 21 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά η κλήρωση του 3ου Ομίλου:


1η αγωνιστική 12η
Γρεβενά Αεράτα-Παναργειακός Ορεστ.
Πυρσός Γρεβενών-Λευκάδια Νάουσας
Νάουσα-Κάστορας
ΕΑ Παύλου-Κοζάνη
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αλεξάνδρεια
Ρεπό: Μακεδονικός Κοζάνης

2η αγωνιστική 13η
Μακεδονικός Κοζάνης-Γρεβενά Αεράτα
Παναργειακός Ορεστ.-Πυρσός Γρεβενών
Λευκάδια Νάουσας-ΕΑ Παύλου
Κάστορας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αλεξάνδρεια-Κοζάνη
Ρεπό: Νάουσα

3η αγωνιστική 14η

Γρεβενά Αεράτα-Πυρσός Γρεβενών
Νάουσα-Μακεδονικός Κοζάνης
ΕΑ Παύλου-Παναργειακός Ορεστ.
Αλεξάνδρεια-Λευκάδια Νάουσας
Κοζάνη-Κάστορας
Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

4η αγωνιστική 15η
Νάουσα-Γρεβενά Αεράτα
Πυρσός Γρεβενών-ΕΑ Παύλου
Μακεδονικός Κοζάνης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Παναργειακός Ορεστ.-Αλεξάνδρεια
Κάστορας-Λευκάδια Νάουσας
Ρεπό: Κοζάνη

5η αγωνιστική 16η
Γρεβενά Αεράτα-ΕΑ Παύλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νάουσα
Αλεξάνδρεια-Πυρσός Γρεβενών
Κοζάνη-Μακεδονικός Κοζάνης
Κάστορας-Παναργειακός Ορεστ.
Ρεπό: Λευκάδια Νάουσας

6η αγωνιστική 17η
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Γρεβενά Αεράτα
ΕΑ Παύλου-Αλεξάνδρεια
Νάουσα-Κοζάνη
Πυρσός Γρεβενών-Κάστορας
Μακεδονικός Κοζάνης-Λευκάδια Νάουσας
Ρεπό: Παναργειακός Ορεστ.

7η αγωνιστική 18η
Γρεβενά Αεράτα-Αλεξάνδρεια
Κοζάνη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Κάστορας-ΕΑ Παύλου
Λευκάδια Νάουσας-Νάουσα
Παναργειακός Ορεστ.-Μακεδονικός Κοζάνης
Ρεπό: Πυρσός Γρεβενών

8η αγωνιστική 19η
Κοζάνη-Γρεβενά Αεράτα
Αλεξάνδρεια-Κάστορας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Λευκάδια Νάουσας
Νάουσα-Παναργειακός Ορεστ.
Πυρσός Γρεβενών-Μακεδονικός Κοζάνης
Ρεπό: ΕΑ Παύλου

9η αγωνιστική 20η
Γρεβενά Αεράτα-Κάστορας
Λευκάδια Νάουσας-Κοζάνη
Παναργειακός Ορεστ.-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Μακεδονικός Κοζάνης-ΕΑ Παύλου
Πυρσός Γρεβενών-Νάουσα
Ρεπό: Αλεξάνδρεια

10η αγωνιστική 21η

Λευκάδια Νάουσας-Γρεβενά Αεράτα
Κοζάνη-Παναργειακός Ορεστ.
Αλεξάνδρεια-Μακεδονικός Κοζάνης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πυρσός Γρεβενών
ΕΑ Παύλου-Νάουσα
Ρεπό: Κάστορας

11η αγωνιστική 22η

Παναργειακός Ορεστ.-Λευκάδια Νάουσας
Μακεδονικός Κοζάνης-Κάστορας
Πυρσός Γρεβενών-Κοζάνη
Νάουσα-Αλεξάνδρεια
ΕΑ Παύλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα