19 Μαΐ 2015

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ..( ΦΛΩΡΙΝΑ- Α.Σ.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 1-2) ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ

Σπουδαία νίκη πέτυχε ο Α.Σ.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ στη Φλώρινα επικρατώντας της τοπικής ομάδας με ΣΚΟΡ  1 - 2.  Τα γκολ πέτυχαν οι Βασιλειάδης Λευτέρης (8ο λεπτό) και ο Τσαμτσάκης με πέναλντι (39ο λεπτό) Ο Καλύβας με πλασέ στο 59ο λεπτό σημάδεψε το δοκάρι.
    Για τον Α.Σ.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟ αγωνίστηκαν οι Αζέμης, Σαλονικίδης, Βακόπουλος, Μάτσιας, Μουρατίδης, Καλύβας, Ιωάννου, Βασιλειάδης, Ιωαννίδης, Χρήστου και Τσαμτσάκης. Επίσης αγωνίστηκε ως αλλαγή και ο Μήλιος.
   Στο άλλο ματς των μπαράζ στα Γρεβενά, ο Εορδαικός αναδείχθηκε ισόπαλος με τον Βατόλακκο με σκορ 1 - 1

Στη βαθμολογία των μπαράζ μετά και την 3η αγωνιστική ο Α.Σ.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ έχει 5 βαθμούς όσους και ο Εορδαικός, και ακολουθεί η Φλώρινα με 3 και ο Βατόλακκος με 2.

Η συνέχεια στα μπαράζ δίνεται αύριο Τετάρτη 20/05 και ΩΡΑ 5:00 μμ καθώς ο Α.Σ.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ αγωνίζεται στα Γρεβενά κόντρα στον Βατόλακκο, ενώ ο Εορδαικός φιλοξενεί τη Φλώρινα.
Την Κυριακή 24/05 ο Α.Σ.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ φιλοξενεί τον ΕΟΡΔΑΙΚΟ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ .