6 Δεκ 2015

Α.Σ.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - HΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 2 - 2 (goals & video)

Σε ένα συναρπαστικότατο αγώνα που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο στο γήπεδο του Άργους Ορεστικού, ο Α.Σ.Παναργειακός αναδείχθηκε ισόπαλος με την ομάδα της Πολυκάρπης, με τελικό τελικό σκορ 2-2.
   Το σκορ για την ομάδα του Παναργειακού άνοιξε ο Μήλιος Παναγιώτης στο 15ο λεπτό με σουτ, κάνοντας το 1-0.  Η ομάδα του Άργους ισοφαρίστηκε στο 55ο λεπτό μετά από σύγχυση στη μικρή περιοχή και στο 85ο λεπτό  βρέθηκε πίσω στο σκορ (1-2) . Η ομάδα του Παναργειακού κατόρθωσε να ισοφαρίσει τα τέρματα, καθώς στο 92ο λεπτό ο Παναγιώτης Μήλιος με ευθύβολο σουτ, έγραψε το τελικό 2-2 . Σωτήριες αποδείχθηκαν οι επεμβάσεις του Αναγνωστόπουλου, τερματοφύλακα του Παναργειακου.
   Για την ομάδα του Α.Σ.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΥ αγωνίστηκαν οι Αναγνωστόπουλος κάτω απ'τα δοκάρια, Βακόπουλος, Παπαηλίας,  Μπεκίρι, Χότζα, Αχμετλί, Βασιλειάδης Λευτέρης, Ευαγγέλου, Βρέστα, Μήλιος Παναγιώτης και Τσαμτσάκης. Ως αλλαγές αγωνίστηκαν οι Αντωνιάδης, Μήλιος Χρήστος και ο Παπαηλίας Νίκος.