13 Οκτ 2018

ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗΣΟ (photos & video)

'Αλλη μια νίκη, αυτή τη φορά εκτός έδρας, πήρε ο Παναργειακός αγωνιζόμενος στην Κορησό κόντρα στη Δόξα. Ο Παναργειακός πέτυχε δύο γκολ στο πρώτο ημίχρονο πρηγούμενος με σκορ 0-2 ενώ δέχτηκε γκολ από τη Δόξα πέντε λεπτά πριν την ανάπαυλα του πρώτου μέρους. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Άργους σκόραρε για τρίτη φορά στο 85ο λεπτό και το σκορ έκλεισε λίγο πριν τη λήξη του αγώνα στο τελικό 1-4.

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΕΓΡΑΨΕ Η ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ SENTRA.COM.GR

Αξίζει να σημειωθεί ότι Παναργειακός πέτυχε άλλο ένα γκολ και ενώ το σκορ ήταν 1-2, το οποίο ακυρώθηκε μετά από υπόδειξη του επόπτη κ.Κύρκου ο οποίος είδε τον ποδοσφαιριστή του Παναργειακού που πέτυχε το γκολ, να ξεκινάει την προσπάθειά του από θέση οφσάιντ.